Luksusowe auta zastępcze z Niemiec
No Data

Historia motoryzacji

Historia motoryzacji

Post by relatedRelated post

rp_transport4.jpgKażdy z nas powinien mieć swoje własne pasje, którymi mógłby się zajmować w wolnym czasie. To właśnie zainteresowania sprawiają, że czujemy się szczęśliwsi. Powinniśmy oczywiście zdobywać wiedzę odnośnie swoich zainteresowań. Jeśli więc naszą pasją jest motoryzacja, zapoznajmy się nieco bardziej z jej historią.

Historia motoryzacji rozpoczęła się już w 1764 roku. To właśnie wtedy pojawił się pierwszy pojazd, który był napędzany prawdziwym silnikiem. Był to silnik dwucylindrowy, parowy. Pojazd ten służył głównie do ciągnięcia różnych przedmiotów. Następnie, w roku 1802 pojawiła się pierwsza, drogowa lokomotywa. Już dwadzieścia-pięć lat po tym wydarzeniu w świecie zasłynął pierwszy pojazd parowy. To on służył do komunikacji pasażerskiej. Końcowym, kluczowym wydarzeniem dla motoryzacji była budowa pierwszego pojazdu benzynowego. Zbudowano go już w 1884 roku.

Od tej pory powstało oczywiście jeszcze wiele, innych ciekawych pojazdów. Na pewno sami się nimi interesujemy, jeśli motoryzacja jest naszą pasją.

Ciekawe wpisy na temat motoryzacji i transportu:

Historia motoryzacji
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About

Frazy kluczowe: Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, kinesiotaping bielsko biała, Usuwanie owłosienia żary, Fotodepilacja Żary, etykiety inspekcyjne na zamówienie, pantomograf Gliwice, armatura łazienkowa Apavisa, redox extreme efekty, vetrex okna bielsko biała, Wiedzopedia, Minikoparka Gorlice